Z WANDOR
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wyniki SCPR 2017

Mapa SCPR stan na 15.06.2018 r.


Systematycznie każdego roku tworzone są opracowania wyników na podstawie danych ze Stacji Ciągłych Pomiarów Ruchu (SCPR). Powstają raporty zbiorcze dla średniego dobowego ruchu rocznego (SDRR) z wyszczególnieniem dla poszczególnych miesięcy danego roku, które zawierają m.in:
-porównanie do lat poprzednich

-tygodniowe

-sezonowe wahania ruchu
Tworzone są również raporty dla poszczególnych stanowisk SCPR.
Raporty dla poszczególnych stacji pomiarowych za rok 2017 zestawione są w poniższej tabeli. W opracowaniach przedstawiono m. in.:
- wykres trendu rozwoju ruchu,
- średni dobowy ruch dla poszczególnych dni tygodnia w poszczególnych miesiącach oraz wskaźniki wahań ruchu w odniesieniu do SDRR,
- wykresy sezonowych i tygodniowych wahań ruchu,
- wykres i dystrybuanta dobowych wahań ruchu,
- wykresy dobowych wahań ruchu dla pojazdów lekkich i ciężkich w podziale na dni robocze, soboty oraz niedziele i dni świąteczne,
- udział ruchu pojazdów lekkich i ciężkich w poszczególnych okresach doby,
- Wykres dobowych wahań ruchu lekkiego i ciężkiego,
- wykres kołowy z rodzajową strukturą ruchu.

ODDZIAŁ GDDKiA NR STACJI NR DROGI PIKIETAŻ MIEJSCOWOŚĆ ODCINEK
BIAŁYSTOK 20002 8 683,43 Kumiała Korycin-Suchowola
20003 65 131,01 Mońki Grajewo-Białystok
20010 61 192,14 Łubiane Kisielnica-Szczuczyn
20041 8 777,24 Czerwonka Suwałki-Szypliszki
20042 19 73,05 Kucharówka Białystok-Zabłudów
20043 19 41,61 Horodnianka Sokółka-Wasilków
20503* 8i 3,8 / 10,1 Augustów Borki-Raczki
20504* S61f 1,6 / 8,0 Augustów (obwodnica) Raczki-Suwałki
20630 S8 622,1 - w. Jeżewo-w. Choroszcz
BYDGOSZCZ 04003 91e 3,25 Kowal (obwodnica) Kowal-Lubień Kuj.
04004 5 9,6 Gruczno Dworzysko-Trzeciewiec
04076* 5 81,94 Wąsosz Szubin-Żnin
04077* 10 230,575 Śmielin Wyrzysk-Nakło
04078* 15 310,85 Głęboczek Brodnica-Brzezie
04119 91 156,3 Jeleniec Stolno-Kończewice
04120 10 237,6 Sadki Wyrzysk-Nakło
04503* 15 182,6 / 187,6 Strzelno Strzelno-Inowrocław
04613 91 147,566 Świecie Przechowo-Chełmno
GDAŃSK 22005 91 33,42 Miłobądz Pruszcz Gdański-Tczew
22006 7 71,023 Kazimierzowo Nw. Dwór Gd.-Elbląg
22028 6 292,9 Kębłowo Bożepole-Wejherowo
22029 20 302,534 Miszewo Żukowo-Miszewo
22611 S6 326,059 Gdańsk Osowa Osowa-Węzeł Matarnia
22614 91 40,883 Tczew Tczew /Przejście/
KATOWICE 24502* 44 17,4 / 19,8 Mikołów Gliwice-Śmiłowice
24605 81 15,6 Łaziska Górne Mikołów-Zawiść
24608 S1 625,2 Łączka Węzeł Skoczów-Węzeł Krasna
24609 94b 37,366 Sławków Sławków /Przejście/
KIELCE 26009 7c 0,4 Podchojny Chęciny-Jędrzejów
26055 73 52,65 Zwierzyniec Chmielnik-Busko Zdrój
26056 74 51,5 Rozgół Barak-Mniów
26087 7f 8,52 Ostojów Skarżysko Kam.-Wiśniówka
26615 S7k 12,25 Kostomłoty I W. Kielce Zach.-W. Kielce Jaworznia
KRAKÓW 12011 94g 39,74 Jasień Bochnia-Brzesko
12013 52 22,535 Kęty Bielsko B.-Andrychów
12112 7 714,82 Tenczyn Lubień-Skomielna
12501 75 53,7 / 58,9 Kurów Jurków-Dąbrowa
12502 7 616,6 / 621,1 Miechów Łączyn-Miechów
12503 79 359,2 / 361,7 Rudawa Zabierzów-Krzeszowice
12602 A4 416,524 Kraków Południe Kraków (Sidzina)-Kraków (Opatkowice)
12616 79 366,385 Krzeszowice Zabierzów-Krzeszowice
ŁÓDŹ 10045 74j 3,95 Walichnowy Walichnowy-Wieluń
10100 12 332,173 Kruszów Tuszyn-Piotrków Tryb.
10101 72 157,5 Soszyce Jeżów-Rawa Maz.
10104 12 425,95 Jawor Sulejów-Opoczno
10106 14 9 Jamno Łowicz-Jamno
10617 92a 0,36 Krośniewice Krośniewice /Obwodnica/
10618 S8 357,75 Jakubów W. Tomaszów Maz. Centrum-W. Czerniewice
10629 S8e 217,059 Pawlikowice Pabianice-Rzgów
LUBLIN 06014 2 628,35 Sławacinek Międzyrzec Podl.-Biała Podl.
06034 12 665,49 Adolfin Piaski-Chełm
06060 17 191,15 Łabunie Reforma Wólka Łabuńska-Tarnawatka
06062 19c 1,84 Wola Skromowska Kock-Firlej
06063 12h 17 Pająków Zwoleń-Anielin
06064 17 120,45 Boniewo Piaski-Fajsławice
06090 74f 1,9 Frampol Janów Lubelski-Frampol
06180 19 353,691 Kraśnik Rudnik Szl.-Kraśnik
06501* 2 618,9 / 621,1 Woroniec Międzyrzec Podl.-Biała Podl.
06502* 12 647,5 / 649,8 Chojno Nowe Piaski-Chełm
06503* 17 167,3 / 169,8 Sitaniec Piaski-Zamość
06504* 19 365,2 / 367,2 Mosty Kraśnik-Janów Lub.
OLSZTYN 28020 16c 28 Rzeck Barczewo-Biskupiec
28049 63 44,3 Kąp Giżycko-Kąp
28089 S7j 6,3 Pawłowo Olsztynek-Pawłowo
28252 51 12,7 Dąbrowa gr. państwa-Bartoszyce
28260 59 32,87 Zalec Mrągowo-Giżycko
28501 S7g 45,0 / 39,0 Sople Ostróda-Pasłęk
28619 S7j 13,57 Witramowo W. Grunwald-Nidzica
OPOLE 16501 45 116,0 / 117,5 Osowiec Osowiec (obwodnica)
16502 46 120,1 / 121,8 Grodziec Ozimek-Dobrodzień
16504 94 207,8 / 210,1 Sucha Izbicko-Strzelce Opolskie
POZNAŃ 30001 S11 24,9 Dąbrówka Poznań Dąbrówka-Poznań Zachód
30004 A2 176 Nagradowice Poznań Krzesiny-Poznań Wschód
30006 S5 32,7 Kleszczewo Poznań Wschód-Kostrzyn
30021 2 105,27 Bolewicko Trzciel-Lwówek
30027 A2 244,5 Sługocin Sługocin-Modła
30036 A2 165,35 Krzesiny Dębina-Krzesiny
30037 92 17,85 Strzałkowo Wólka-Słupca
30038 A2 262,2 Kuny Żdżary-Koło
30082 11 242,4 Garbatka Rogoźno-Oborniki
30115 S5 247,99 Wydorowo Śmigiel /Obwodnica/
30501* S11c 20,695 / 24,905 Skórzewo Poznań Dąbrówka-Poznań Zachód
30502 S5d 2,3 / 9,2 Łubowo Gniezno Płd.-Iwno
30504* 11 328,9 / 333,7 Nowe Miasto Miąskowo-Klęka
30505* 11/S11c 258,34 / 0,4 Świerkówki/Złotkowo Oborniki-Poznań
30507 10 177,3 / 181,2 Piła Piła /Obwodnica/
30606 92 164,097 Sady Tarnowo Podgórne-Poznań
30607 92 197,6 Paczkowo Swarzędz-Kostrzyn
30620 92 46,45 Kolonia Golina Golina-Konin
RZESZÓW 18018 4 606,224 Krasne Rzeszów-Łańcut
18019 9 218,947 Baryczka Babica-Lutcza
18501* 94j/94 2,2 / 541,4 Pilzno Pilzno-Dębica
18502* 77 65,7 / 69,9 Nisko Nisko-Leżajsk
18503* 19 270,7 / 274,2 Trzciana Dukla-Barwinek
18504* 9/9a 178,3 / 1,1 Wideka Dęba-Głogów Młp.
18621 4e 3,724 Jarosław W. Kruhel Pełkiński-W. Centrum (Obwodnica Jarosławia)
SZCZECIN 32116 10 77,382 Wapnica Suchań-Recz
32117 3 48,411 Przybiernów Parłówko-Goleniów
32118 6 135,585 Stare Bielice Nosowo-Koszalin
32502 S3 35,1 / 43,9 Sitno Pyrzyce-Myślibórz
32505 10 0,145 / 1,9 Lubieszyn Lubieszyn-Szczecin
32506 10 10 Lubno Kalisz Pom.-Wałcz
32603 A6 10 Szczecin Żydowce Radziszewo-Szczecin Kijewo
32610 S3 32,5 Siemczyn Szczecin-Gorzów Wielkopolski
WARSZAWA 14010 9 32,07 Krzyżanowice Skaryszew-Iłża
14012 2 545,92 Bojmie Kałuszyn-Siedlce
14016 10 442,841 Gumowo Góra-Płońsk
14023 7 338,23 Łomna Nw. Dwór Maz.-Łomianki
14031 17 22,62 Anielinek Warszawa (Zakręt)-Kołbiel
14050 92 439,95 Lisice Sochaczew-Błonie
14053 50 144,75 Bikówek Pniewy-Grójec
14108/14109 7 389,73 Łazy Magdalenka-Tarczyn
14140 12 467,334 Pomyków gr. woj.-Przysucha
14320 61 60,596 Kacice Strzyże-Pułtusk
14612 S7 331,987 Kazuń Nowy Kazuń-Łomianki
14622 A2a 6,53 Mińsk Maz. W. Arynów-W. Ryczołek
14623 S7 434,258 Długowola Grójec-Falęcice
14624 S8h 8,385 Radziejowice Mszczonów-Radziejowice
14625 S8 499,43 Lucynów Wola Rasztowska-Lucynów
WROCŁAW 02013* 5 401,74 Dobromierz Dobromierz-Bolków
02114 35 74,91 Gniechowice Mirosławice-Gniechowice
02501* 3 475,0 / 477,4 Piechowice Jelenia Góra-Piechowice
02502* 8 4,51 / 6,60 Jeleniów Kudowa Zdrój-Duszniki Zdrój
02503* 33 4,226 / 7,108 Jaszkowa Kłodzko-Żelazno
02601 A4 67,328 Jadwisin Węzeł Krzywa-Węzeł Chojnów
02626 A4 134,702 Kąty Wr. W. Kostomłoty-W. Kąty Wr.
02627 S8e 37,849 - W. Pawłowice-W. Dąbrowa
ZIELONA GÓRA 08004 A2 66,6 Nowy Dworek Torzym-Jordanowo (S3)
08012 A2 8,05 Świecko Świecko-Rzepin
08013 A2 70,2 Jordanowo Jordanowo (S3)-Trzciel
08088 S3a 75,23 Marwice Jastrzębiec-Gorzów Wlkp.
08501 92 61,19 Wilkowo Mostki-Świebodzin
08502 A2 3,487 / 8,050 Słubice Świecko-Rzepin
08604 18 36,678 Iłowa Skrzyż. Żary-Iłowa
08628* S3 291,3 Zielona Góra Zielona Góra /Obwodnica/
08900 92b 57,32 Mostki Poźrzadło-Mostki

∗ Dane niekompletne